شرکت لکوموتیوریل اروند Locomotive Rail Arvand Co.
061-33730295 
info@locorail.ir

جمع هزینه خرید : 0 تومان

رفتن به سبد خرید

ضرورت تولید قطعات مورد نیاز تعمیرات واگن با بهره گیری از توان داخل

ضرورت تولید قطعات مورد نیاز تعمیرات واگن با بهره گیری از توان داخل

ضرورت تولید قطعات مورد نیاز تعمیرات واگن با بهره گیری از توان داخل

جزئیات

مهندس ایمان عیدى، مدیرعامل شرکت “لوکوموتیو ریل اروند” در گفت وگو با گروه رسانه‌اى پردازش خواستار شد: ضرورت تولید قطعات موردنیاز تعمیرات واگن با بهره‌گیرى از توان داخل شرکت #لکوموتیو_ریل_اروند ارائه دهنده انواع خدمات بازسازی و نوسازی انواع واگن‌های باری در استان خوزستان است. مهندس #ایمان_عیدی، مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل اروند در گفت‌وگو با گروه رسانه‌ای پردازش گفت: این مجموعه که از شرکت‌های تابعه گروه فولاد خوزستان است با ماموریت تعمیر ناوگان ریلی تحت تملک این هلدینگ در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است. این مجموعه دارای سه سایت صنعتی است که یک سایت خارج از مجموعه فولاد خوزستان و دو سایت دیگر در داخل مجموعه با هدف تعمیرات جاری، ویژه، اساسی و خدمات جانبی واگن‌های باری قرار دارد، ضمن آن‌که بازسازی و نوسازی اساسی واگن‌ها در بازه زمانی هر سه سال یک‌بار در دستور کار شرکت لکوموتیو ریل اروند است. 🔗متن کامل این مصاحبه را در وبسایت ماهنامه تخصصی پردازش بخوانید: 🌎 https://pardazeshonline.com/pardazeshnews-1320/ 🆔 t.me/pardazeshonline 📷 instagram.com/pardazeshonline 🌐 www.aparat.com/pardazesh

14 خرداد 1402
مهندس ایمان عیدى، مدیرعامل شرکت “لوکوموتیو ریل اروند” در گفت وگو با گروه رسانه‌اى پردازش خواستار شد:

ضرورت تولید قطعات موردنیاز تعمیرات واگن با بهره‌گیرى از توان داخل

شرکت #لکوموتیو_ریل_اروند ارائه دهنده انواع خدمات بازسازی و نوسازی انواع واگن‌های باری در استان خوزستان است.

مهندس #ایمان_عیدی، مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل اروند در گفت‌وگو با گروه رسانه‌ای پردازش گفت: این مجموعه که از شرکت‌های تابعه گروه فولاد خوزستان است با ماموریت تعمیر ناوگان ریلی تحت تملک این هلدینگ در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است.

این مجموعه دارای سه سایت صنعتی است که یک سایت خارج از مجموعه فولاد خوزستان و دو سایت دیگر در داخل مجموعه با هدف تعمیرات جاری، ویژه، اساسی و خدمات جانبی واگن‌های باری قرار دارد، ضمن آن‌که بازسازی و نوسازی اساسی واگن‌ها در بازه زمانی هر سه سال یک‌بار در دستور کار شرکت لکوموتیو ریل اروند است.

🔗متن کامل این مصاحبه را در وبسایت ماهنامه تخصصی پردازش بخوانید:
🌎 https://pardazeshonline.com/pardazeshnews-1320/
🆔 t.me/pardazeshonline
📷 instagram.com/pardazeshonline
🌐 www.aparat.com/pardazesh

اخبار مرتبط